Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pierwsze sukcesy w konkursach wiedzy

 „Włączmy się do wspólnego działania- razem przeciw AIDS” to konkurs wojewódzki organizowany przez łódzki PCK, który odbył się 1 grudnia w Łodzi.  Uczniowie musieli opanować obszerną wiedzę nie tylko na temat AIDS, ale również innych chorób przenoszonych drogą płciową. W konkursie brały udział gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne województwa łódzkiego - w sumie 50 szkół, prawie 150 osób.

    Gimnazjum nr 3 im Józefa Piłsudskiego reprezentowali: Wiktoria Drozdowska z kl.IIIa, Jakub Kałużny z kl.IIIe  i Adam Świerzyński z kl.IId.

   Zwycięzcami zostali: Jakub Kałużny, który zdobył I miejsce w województwie i Adam Świerzyński, który zdobył II miejsce. Chłopcy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy, książki oraz…. oceny celujące z biologii. Opiekunką była p. Magdalena Kołodziejczyk.

Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, Prezydenta Miasta Łodzi i Kuratorium Oświaty w Łodzi.

 Na zdjęciu laureaci i ich opiekunkaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij