Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pasowani na uczniów

W miejskich szkołach trwają pasowania na uczniów klas pierwszych. Przed nimi czas poznawania świata nauki, zawiązywania przyjaźni i zdobywania życiowych doświadczeń. W  roku szkolnym 2019/2020 do klas pierwszych w tomaszowskich placówkach oświatowych przyjęto 589 uczniów, którzy uczą się w 29 oddziałach.


pasowanie na ucznia 2019

Wśród pełnoprawnych członków społeczności szkolnej od 14 października są już dzieci z klas pierwszych i czwartych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10.  Uroczystość pasowania na uczniów połączono tam z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Świętowanie rozpoczęto krótkim programem artystycznym przygotowanym przez pierwszaki pod okiem wychowawców. Głównym punktem było ślubowanie złożone na sztandar szkoły przez przedstawicieli klas pierwszych i czwartych oraz pasowanie na uczniów. Aktu tego dokonała wiceprezydent Tomaszowa Maz. Izabela Śliwińska. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij