Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ostatnia odsłona wakacji w DOK

W Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim trwa ostatnia odsłona wakacji, wakacyjna akcja pt. „W świecie baśni, bajki i iluzji”. W jej takcie dzieci mogły odwiedzić w interaktywnych zajęciach w Muzeum Lasu i Drewna w Rogowie,  w trakcie których analizowali działalność człowieka w lesie, zastanawiali się nad celem i znaczeniem zaobserwowanych śladów działalności.

DOK

Równocześnie dzieci doskonaliły umiejętność obserwacji, orientowania się w terenie za pomocą kompasu, nanosili informacje na mapę, tworzyli legendę mapy, ćwiczyli posługiwanie się skalą. Na tę przyrodniczą wyprawę półkolonistów zabrała  „Kolorowa lokomotywa” - projekt ekologiczno-artystyczny Łódzkiego Domu Kultury organizowany po raz czwarty, dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W kolejnym dniu w baśniowy świat „Niezwykłych przygód Pana Kleksa” dzieci przeniosła projekcja spektaklu teatru telewizji z roku 1980 w reż. Laco Adamika, wyświetlona w ramach projekcji archiwalnych spektakli teatralnych pod patronatem Telewizji Polskiej oddział w Łodzi.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij