Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Opowiedzą o Czarnobylu

„Czarnobyl - próba opowiedzenia czegoś, czego słowa nie przekażą” czyli Spotkanie przy Globusie, które odbędzie się 12 czerwca o godzinie 18, organizowane  jest przez koło naukowe Globtrotter i Filie Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Koło naukowe " Globtrotter" i Filia Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w cyklu SPOTKAŃ PRZY GLOBUSIE z ludźmi, dla których podróżowanie jest pasją. Spotkanie odbędzie się w budynku Filii Uniwersytetu Łódzkiego, wstęp wolny.

Gościem wydarzenia będzie Piotrkowska Grupa Rowerowa -  Grupa zapaleńców, która od 12 lat zrzesza miłośników rowerów, hardcore'owców, harpaganów, a przede wszystkim turystów i podróżników. PGR to banda przyjaciół , która świetnie bawi się w swoim towarzystwie i zwiedza świat, na rowerach, ale nie tylko...

Więcej informacji na : https://www.facebook.com/spotkaniaprzyglobusie/

Plakat z informacjami o spotkaniu


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij