Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Olimpijskie Iskry w Arenie

To będzie dzień pełen sportowych zmagań. 13 stycznia odbędzie się wyjątkowa impreza w Arenie Lodowej. „Olimpijskie Iskry w Arenie” to zawody międzyszkolne dla uczniów tomaszowskich szkół podstawowych. Wydarzenie poprowadzi Ida Nowakowska. Organizatorami zmagań są Urząd Miasta, Rzecznik Praw Dziecka oraz Arena Lodowa.

Impreza uroczyście rozpocznie się o 9.30. Na zawodników i kibiców oprócz sportowych wyzwań czekać będą pokazy gimnastyczne, wspólna rozgrzewka, pokaz jazdy figurowej oraz specjalna „Olimpijska Ślizgawka”.

Każda ze szkół podstawowych wystawi 12-osobowe reprezentacje. Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI i VII-VIII. O końcowej klasyfikacji zdecyduje suma zdobytych punków za poszczególne konkurencje sportowe na łyżwach.

Celem zawodów jest promowanie aktywności sportowej w środowisku szkolnym, upowszechnianie idei olimpijskiej i fair play wśród uczniów.

Zapraszamy do kibicowania!

Plakat promujący wydarzenie. Zdjęcie wnętrza Areny na granatowym tle


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij