Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ‒ jeszcze można się zgłaszać

Do 2 marca 2020 r. Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przyjmuje zgłoszenia chętnych do udziału w miejsko-powiatowych eliminacjach 65. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Swoich sił można spróbować w czterech kategoriach: recytacja, poezja śpiewana, teatr jednego aktora oraz wywiedzione ze słowa.


65. edycja OKR plakat

 

Konkurs adresowany jest do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych z terenu powiatu tomaszowskiego. Aby wziąć udział w eliminacjach należy złożyć w sekretariacie filii MOK Miejskiego Centrum Kultury (ul. Browarna 7) wypełnioną kartę uczestnika.

Organizatorzy zachęcają również do uczestnictwa w konsultacjach, które mogą pomóc w przygotowaniach do przesłuchań konkursowych. Udział w nich jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy pod numerem tel. 44 724-42-93.

Eliminacje miejsko-powiatowe odbędą się 6 marca br. w godz. 10-16 w filii MOK. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają nominacje do udziału w eliminacjach rejonowych OKR, które przeprowadzone zostaną 4 kwietnia br. w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij