Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ogłoszono przetarg na najem budynku na placu Kościuszki 26 na prowadzenie działalności gospodarczej

Urząd Miasta ogłosił przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w najem budynku o pow. użytkowej 88,20 m2, położonego w centrum miasta Tomaszowa Mazowieckiego na placu Kościuszki 26 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Preferowana działalność – kawiarnia.

Uczestnicy przetargu zobowiązani są do zgłoszenia uczestnictwa w przetargu do dnia 6 maja 2022 roku do godz. 15.30 poprzez złożenie ofert na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia. Oferty zostaną otwarte w dniu 9 maja 2022 roku o godz. 10, w Sali nr 22 (I piętro budynku A) Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, ul. POW 10/16. Otwarcie ofert jest jawne.

O wynikach przetargu oferenci zostaną powiadomieni w drodze pisemnej. Wyniki przetargu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez ogłoszenie ich na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Ogłoszenie o przetargu tutaj

Formularz przetargowy tutaj

Klauzula informacyjna tutaj

Załączniki fotograficzne 1. 2. 3. 4.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij