Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Od 1 lipca wakacyjny rozkład jazdy MZK

Od dnia 1 lipca 2019 r. (poniedziałek) w związku ze zmniejszonymi potrzebami przewozowymi w okresie wakacji szkolnych, zostaną wprowadzone następujące zmiany i ograniczenia w funkcjonowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. 

FOTo


Główne zmiana rozkładu jazdy na wakacje to zmniejszenie w dni powszednie częstotliwości na liniach nr 3, 5, 6, 7 i 9 (z 30 do 60 minut). Dla linii nr 1, 2, 4 i 8  i linii strefowych możliwe drobne korekty, w godzinach porannego szczytu przewozowego rozkład jazdy pozostaje niezmieniony. Ponadto korekta rozkładu we wszystkie dni dla linii:
- nr 9 wyznaczonymi kursami powróci z obsługą przystanków przy ulicach, św. Antoniego i Bartosza Głowackiego, w nowym wariancie obsłużone zostaną przystanki przy Zaciszu, Mazowieckiej i pętla przy ul. Kępa,
- nr 6 większość kursów do (z) PCK ograniczone kursy do Areny Lodowej.
Przypomina się, iż nie wykonywane są kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą "s".

Rozkład wakacyjny obowiązuje do niedzieli 1 września br.

Dodatkowo linia nr 6 od piątku 28 czerwca w związku z Festiwalem "A może byśmy tak do... Tomaszowa" (Błonia ulica Strzelecka) kursuje do pętli przy PCK. Ograniczenia z obsługą przystanku przy Arenie Lodowej potrwają do 2 lipca.

Szczegółowy „wakacyjny” rozkład jazdy wkrótce dostępny na stronie www.mzktomaszow.pl
Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij