Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nowe zajęcia dla dzieci w MCK

Fun Kids to nowy cykl zajęć dla dzieci w wieku 6-9 lat, które będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zainauguruje je 2 października „Bal jesieni”. Początek o godz. 16.

Każde z zajęć w cyklu Fun Kids poświęcone będą innej tematyce, np. porom roku czy nadchodzącym świętom. Na dzieci czekać będą także inne atrakcje: konkursy, zabawy, animacje itp. W programie „Balu jesieni” poza tańcami i zabawami znajdą się m.in.: zawody sportowe, zajęcia plastyczne pn. „Jesienny ślimak” czy wspólne malowanie jesiennego pejzażu. Jednym z punktów będzie również konkurs na najlepsze jesienne przebranie, któremu towarzyszyć będzie wybór króla i królowej balu.

Zapisy przez stronę www.strefazajec.pl. Więcej informacji w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18, tel. 44 712 23 69.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij