Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-26

Nowa pula środków dla Biznesu w ramach Inicjatywy JEREMIE.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego podpisała szóstą już umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, w ramach Inicjatywy JEREMIE, pozyskując tym samym kolejną pulę środków na pożyczki dla przedsiębiorców planujących inwestycje w naszym województwie. Kwota oferowanej pożyczki wynosi od 15 tys. do 1 mln. zł, przy oprocentowaniu wynoszącym 1 % w skali roku.

Logo ŁARR

Rozpoczęcie naboru wniosków planowane jest na początek marca, dokładna data zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.larr.lodz.pl, tam też znajdują się dokumenty aplikacyjne. Z uwagi na ogromne zainteresowanie pożyczkami, ŁARR przewiduje szybkie wyczerpanie limitu dostępnych środków. O przyjęciu wniosku do oceny merytorycznej decydować będzie kolejność złożenia formalnie poprawnego wniosku.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij