Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-11

Nocne pływanie na basenie

Po raz trzeci basen przy Zespole Szkół nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków weźmie udział w Nocnym Maratonie "OTYLIADA", który odbędzie się w nocy z 12 na 13 marca. Celem imprezy jest popularyzacja pływania i skierowana jest do osób, które nie uprawiają tej dyscypliny wyczynowo.

ZSP nr 4


Organizatorzy zakładają, ze w maratonie weźmie udział około 70 osób - najmłodsza uczestniczka ma 9 miesięcy , najstarszy uczestnik 69 lat.

Start został zaplanowany na godz. 18.00 w sobotę (12 marca), a koniec na godz. 6.00 w niedzielę (13 marca). Zgłoszenia przyjmowane są do soboty, godz. 20.

Uczestnicy otrzymają paczki z napojami i smakołykami, dyplom uczestnictwa, kartę imienną, pamiątkowy medal, najmłodsi foczki, najlepsi medale a najliczniejsza rodzina ręczniki z logo OTYLIADY. Na miejscu będzie katering z napojami, kawą , herbatą i słodyczami. Wpisowe wynosie 15 zł.

OTYLIADA to największa masowa impreza pływacka w Polsce. W Nocnych Maratonach Pływackich organizowanych od 2011 r. wzięło udział ponad 5 tys. Polaków. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij