Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Noc w Wenecji”

Miejski Ośrodek Kultury, filia Miejskiego Centrum Kultury zaprasza na wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na operetkę Johanna Straussa. „Noc w Wenecji”. 22 maja 2016r. (niedziela), wyjazd z Tomaszowa Maz. godz. 15.00. Koszt wyjazdu 75,00zł/os.

 


„Noc w Wenecji”  Johanna Straussa, to klasyczna operetka , która wraz z Zemstą nietoperza i Baronem cygańskim tworzy mistrzowską triadę gatunku. Znaleźć w niej można wszystko to, co najprzyjemniejsze dla oka, ucha i myśli – przezabawna akcja, przepiękne kostiumy i zapadające w pamięć melodie arii, canzonett, serenad, duetów i walców. Pełna podchodów, intryg, wybiegów i przebieranek fabuła zmienia się jak w kalejdoskopie. Książę uwodzi Barbarę, ta ugania się za pięknym Enrikiem, Delacqua zaleca się do Ciboletty, którą kocha Caramello i by do niej dotrzeć przebiera się za gondoliera… Gdy wszystko już się całkowicie miesza – maski opadają ku powszechnej zgodzie i radości. Jakie to ma znaczenie? Liczy się przecież towarzystwo i dobra zabawa!

Plakat zapowiadający imprezę


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij