Niezapomniane utwory na Koncercie Zaduszkowym

Wyjątkowy koncert odbył się w Miejskim Centrum Kultury 2 listopada. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili wokaliści z Ośrodka Kultury „TKACZ”; soliści, zespół kameralny Chóru Miejskiego Artis Gaudium działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury, a także duet z TM-Brass (działający przy OK „TKACZ”). Podczas wieczoru zebrani usłyszeli niezapomniane utwory m.in.: Anny German, Agnieszki Osieckiej, Violetty Villas, Fryderyka Chopina, Elvisa Presleya, Leonarda Cohena czy Bułata Okudżawy.
Zdjęcie z koncertu zaduszkowego
Niepowtarzalny klimat koncertu zaduszkowego potwierdził, że mamy w Tomaszowie Mazowieckim wspaniałą młodzież, chór i wyjątkowych instruktorów. Organizatorem koncertu było Miejskie Centrum Kultury.