Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-10-27

Nauczyciele szkolili się w ramach programu LEADER100 SPORT

Tomaszowscy nauczyciele wzięli udział w pierwszym szkoleniu merytorycznym i praktycznym w ramach programu „LEADER100 SPORT: Program rozwoju aktywności fizycznej i kompetencji społecznych dla dzieci, rodzin i nauczycieli województwa łódzkiego na lata 2021-2025”, którego Miasto jest beneficjentem.


26 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 nauczyciele szkolili się z zakresu prowadzenia zajęć dla dzieci i na temat kompetencji społecznych do przeprowadzania spotkań z rodzicami z wykorzystaniem współczesnej pedagogiki oraz otrzymanego sprzętu sportowego. Po zakończonym szkoleniu nauczyciele otrzymali certyfikaty. Pozyskana w jego trakcie wiedza przyczyni się do uatrakcyjnienia prowadzenia zajęć z najmłodszymi.

Podczas czteroletniej realizacji projektu w szkołach odbędą się wizyty wsparcia, które dadzą możliwość prowadzenia zajęć pokazowych z uczniami i rodzicami w celu przekazania wiedzy i materiałów dla rodziców, dotyczących m.in. kompetencji społecznych rodziców związanych z wychowaniem dzieci.

Przypomnijmy, że w ramach realizacji projektu dziewięć placówek edukacyjnych z terenu Tomaszowa Mazowieckiego zostało zakwalifikowanych do udziału w programie i otrzymało bezpłatnie sprzęt sportowy oraz materiały dydaktyczne.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij