Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Narodowe Czytanie 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców na  Narodowe Czytanie. Tegoroczna edycja odbędzie się w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Mościckiego 6

narodowe czytanie
Po uroczystym rozpoczęciu przez dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim, przedstawiciele władz miasta i powiatu, a także znani tomaszowianie, poproszeni zostaną o przeczytanie fragmentów utworów wybranych przez Parę Prezydencką, ze szczególnym naciskiem na twórczość Henryka Rzewuskiego i Bruna Schulza. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będzie wystawa poświęcona sylwetkom twórców prezentowanych nowel, oraz w nawiązaniu do utworu B. Schulza „Mój ojciec wstępuje do strażaków”, przedstawiciele straży pożarnej zaprezentują elementy dawnego wyposażenia i umundurowania strażaków.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 44-724-67-39

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij