Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nagroda dla SP nr 1 – mobilna pracownia komputerowa

Uczniowie klas 7 Szkoły Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Tomaszowie Mazowieckim: Julian Dobrzyński, Kornelia Kawecka, Alicja Osypińska Małgorzata Piwowarska i Kajetan Splett zostali laureatami konkursu plastyczno-cyfrowego „Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!”. Nagrodą główną w konkursie jest mobilna pracownia komputerowa składająca się z szesnastu laptopów, którą laureaci konkursy wygrali dla swojej szkoły.

Konkurs został zorganizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej pod honorowym patronatem ambasadora Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Uczniowie wzięli udział w konkursie pod opieką nauczycielki informatyki Anny Musialik. Obok nagrody głównej laureaci oraz ich opiekunka otrzymali nagrody dodatkowe.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij