Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Nabór przedstawicieli NGO do komisji konkursowych

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3  ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowych, opiniujących oferty na realizację zadań publicznych w latach 2020-2021.


organizacje pozarządowe nabór na członków komisji


Zgłoszenia należy dokonywać w formie pisemnej poprzez wypełnienie załączonego formularza do 20 grudnia 2019 r. Prawidłowo wypełnione formularze można składać:

  • osobiście w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój nr 2 (pn.-pt., godz. 7.30-15.30; środa w godz. 7.30-17.00)
  • drogą pocztową, wysyłając zgłoszenie pod ww. adres.

Zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, obowiązkiem samorządów jest powoływanie komisji konkursowych, w skład których wchodzą również osoby reprezentujące podmioty
sektora pozarządowego. Celem komisji konkursowych jest opiniowanie ofert w ramach otwartego konkursu na realizację zadań publicznych.

Komisje konkursowe będą powoływane zarządzeniem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Ich członkami będą przedstawiciele Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz przedstawiciele reprezentujący organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, z wykluczeniem osób reprezentujących podmioty aplikujące o środki publiczne w danym konkursie.

 

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij