Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-24

"Na tropie tajemnic" – muzealny tydzień z książką i nie tylko…

Cykl spotkań autorskich odkrywających tajemnice w języku polskim, w tłumaczeniach i książkach przygodowych odbędzie się w Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego Zostaną one zorganizowane w ramach muzealnego tygodnia z książką pod hasłem "Na tropie tajemnic"

Cykl spotkań autorskich odkrywających tajemnice w języku polskim, w tłumaczeniach i książkach przygodowych odbędzie się w Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego. Zostaną one zorganizowane w ramach muzealnego tygodnia z książką pod hasłem „Na tropie tajemnic”.

W programie Mikołajkowy Kiermasz Książek Wydawnictwa Literatura zorganizowany w partnerstwie z Miejską Biblioteką Publiczną w Tomaszowie Mazowieckim (1-6 grudnia). Poza tym odbędą się cztery spotkania autorskie: „Przygody Filipka” - spotkanie z Małgorzatą Strękowską (2 grudnia, godz. 9, 10.30 i 12), „ Jovanka i gang spod gilotyny” – spotkanie z Katarzyna Wasilkowską (3 grudnia, godz. 9), – „Byk jest byk. Odkrywanie tajemnic pochodzenia nazw i powiedzeń” - spotkanie z Agnieszką Frączek (4 grudnia, godz. 9, 10.30, 12), „Książka myśląca” – spotkanie z Iwoną Chmielewską (4 grudnia, godz. 17).Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij