Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MZK w okresie świątecznym

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o. informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych (18 - 23 kwietnia 2019 r.)  autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:

w dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019 r. - jak w ferie oznaczone na rozkładach jako dni powszednie wolne od nauki szkolnej,

w dniu 20 kwietnia (Wielka Sobota) – jak w soboty,

w dniach 21 i 22 kwietnia  (dni świąteczne)  - jak w niedziele i święta (bez ograniczeń).

 W dni powszednie wolne od nauki szkolnej nie kursują linie nr 31 i 32 a na liniach Nr 2, 33, 34, 37, 39, 40 i 45 część kursów oznaczonych w rozkładzie jako szkolne nie odbędą się. 

W niedzielę w godzinach około 6.00-6.30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich w rejonie kościołów, spowodowane przejściem  tradycyjnych procesji rezurekcyjnych oraz  w Wielki Piątek o godz. 20.00 procesją Drogi Krzyżowej  z kościoła przy ulicy Niskiej  ulicami: Niską, Bartosza Głowackiego, Majową, Szczęśliwą oraz ulicą Mireckiego do kościoła.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij