Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Muzyczny prezent dla seniorów

„Trochę wspomnień z tamtych lat…” to tytuł koncertu, który odbył się 1 lutego w sali kina „Włókniarz”. Po raz siódmy dla najstarszych mieszkańców miasta zorganizował go „Caritas” przy sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim.koncert trochę wspomnień 2020


Wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem seniorów.  Podobnie było i tym razem ‒ sala „Włókniarza” wypełniła się po brzegi miłośnikami muzyki.

Gwiazdą tegorocznego koncertu był Michał Domagała, młody i niezwykle utalentowany wokalista, który już nieraz zachwycił tomaszowską publiczność swoim głosem. Na scenie pojawili się także nie mniej utalentowani wykonawcy z naszego miasta: m.in. Barbara Kania, Szymon Pietruszczak, Kazimierz Matecki, Martyna Majda,  Julia Stępień, Zofia Legierska i Alicja Witko.

Zaprezentowały się również tancerki Monika Rybak i Weronika Skorupa, a niespodzianką był  wspólny występ wiceprezydent Izabeli Śliwińskiej i Marcina Rybaka ‒ przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i  Sportu  Rady Miejskiej, którzy zaśpiewali piosenkę z repertuaru Edyty Gepert pt. „Szukaj mnie”.

Po koncercie, który poprowadzili Aleksandra Jagodzińska i Kamil Kmieć, organizatorzy zaprosili gości  na poczęstunek ufundowany przez Urząd Miasta i rozmowy przy filiżance herbaty.

Podczas wydarzenia przeprowadzona została zbiórka na budowę tomaszowskiego hospicjum stacjonarnego.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij