Muzeum zaprasza na wystawy i prelekcje

Poza stałymi ekspozycjami dostępnymi w pałacu Ostrowskich przez cały rok mieszczące się w nim Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim  im. A. hr. Ostrowskiego przygotowało w lutym ciekawe wystawy czasowe oraz spotkania i prelekcje, m.in. w cyklu „Spotkania z historią i nie tylko…”.

wydarzenia muzeum luty 2020

WYSTAWY CZASOWE

• Do 2.03.2020 r. – „Fabryczny Tomaszów ‒ Historia Przemysłu” – ze zbiorów Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. A. hr. Ostrowskiego i prywatnych kolekcjonerów
  • Do 31.12.2020 r. – „Jak to ze złotówką było? 95 lat reformy Władysława Grabskiego” ‒ ze zbiorów Muzeum i prywatnych kolekcjonerów