Muzeum zaprasza na wystawę

"Czy pocztówki, zdjęcia... mogą kłamać? Tomaszów w latach 20 - 30 XX w."  to tytuł nowej wystawy, na którą zaprasza tomaszowskie muzeum.  Będzie ona czynna od 29 lipca do 18 września. Na ekspozycji prezentowane są głównie pocztówki i zdjęcia archiwalne pochodzące ze zbiorów tomaszowskiego Muzeum oraz kolekcji prywatnych. Wystawę uzupełnia rekonstrukcja wnętrza z okresu międzywojennego. Przewidziano również kącik czytelniczy, gdzie można będzie zapoznać się z opowieściami zebranymi przez Andrzeja Kobalczyka.

Plakat wystawy