Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-03-03

Multimedialne Centrum Kultury – dofinansowanie dla MCK

72 000 zł dofinansowania otrzymało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim na realizację projektu „Multimedialne Centrum Kultury”. W jego ramach unowocześniona zostanie infrastruktura techniczno-multimedialna MCK. Zwiększy to dostęp mieszkańców do proponowanej oferty kulturalnej i edukacyjnej oraz stworzy nowe warunki do uczestnictwa w kulturze. Środki pochodzą z rządowego programu „Infrastruktura domów kultury”, zarządzanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Projekt przewiduje zakup: zestawu do streamingu wielokanałowego wydarzeń organizowanych przez MCK w sali widowiskowej i pracowniach muzycznych, jak również systemu audiowizualnego składającego się z ekranu projekcyjnego, projektora multimedialnego oraz zestawu nagłośnieniowego. Wymieniony sprzęt znajdzie się na wyposażeniu MCK Tkacz.

Realizacja zadania zapewni możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców (w tym do osób ze szczególnymi potrzebami), wysoką jakość usług oraz zwiększy atrakcyjność i potencjał edukacyjno-animacyjny Miejskiego Centrum Kultury.

 

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij