• Data opublikowania: 2016-02-24

Morze turystycznych inspiracji - Tomaszów na targach w Łodzi

XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR odbędą się w najbliższy weekend w Łodzi. To obowiązkowe wydarzenie dla osób, które uwielbiają podróże i planują wakacje czy też krótsze weekendowe wypady. Zwiedzający będą mogli odwiedzić m.in. trzy tomaszowskie stoiska.

Logo targów turystycznych

Stoisko nr 31 będzie promowało Tomaszów, a szczególnie nasze zasoby kulturowe i przyrodnicze: Rezerwat „Niebieskie Źródła”, Skansen Rzeki Pilicy oraz Podziemną Trasę Turystyczną „Groty Nagórzyckie”  (jedyny taki obiekt w centralnej Polsce). Zwiedzający będą mogli otrzymać szereg materiałów promocyjnych, informujących o atrakcjach i krajobrazach turystycznych. Stoisko będzie obsługiwane przez pracowników Informacji Turystycznej.

Stowarzyszenie Dolina Pilicy zaprezentuje natomiast wybrane atrakcje tomaszowskiego regionu oraz będzie promować agroturystykę w Dolinie Pilicy, spływy kajakowe, warsztaty rękodzieła artystycznego czy usługę przewodnika. To organizacja pozarządowa działająca jako Lokalna Grupa Działania na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie łódzkim.

Specjalne stoisko uruchomi też starostwo powiatowe.

Targi odbędą w Hali Expo-Łódź ((al. Politechniki 4). Będą otwarte w piątek od 10.00 do 17.00, sobotę od 10.00 do 18.00 i niedzielę od 10.00 do 16.00.

Plakat targów turystycznych