Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Morsy rozpoczęły sezon

Ponad 120 osób w tym 22 nowych śmiałków wzięło udział w otwarciu sezonu morsowań 2016/2017. Wraz z Klubem Sportowym Amber i tomaszowskimi Morsami  sezon otworzyły morsy z Piotrkowa, Opoczna i Sulejowa.   
Morsy w trakcie morsowania
Po wspólnej kąpieli, chętni mogli skorzystać z gorącej sauny i skosztować wspaniałej grochówki. W trakcie imprezy odbyła się również akcja poboru krwi z klubem HDK PCK Kropla Życia, która zakończyła się dużym sukcesem! W parę godzin oddano 9 litrów krwi.

Klub Sportowy Amber serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, oraz tych jeszcze niezdecydowanych na wspólne morsowanie w każdą niedzielę o godzinie 11-tej na Przystań w Tomaszowie, aż do końca marca 2017r.


KS AMBER zaprasza na kolejne imprezy: Dzień Niepodległości z KS AMBER i piękną Biało-Czerwoną Paradę Kajakową oraz I Ogólnopolski Spływ Morsów.

 Honorowym dawcom dziękujemy!

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij