Moja przygoda w Muzeum – II etap konkursu rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że jury XXXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pt. „Moja przygoda w Muzeum”, po rozpatrzeniu nadesłanych 2300 prac zakwalifikowało na wystawę pokonkursową pracę, której autorką jest Wiktoria Witczak - uczennica Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim, opiekunem jest Pani Ewelina Ślimak.

Praca Weroniki

Wiktoria Witczak otrzymała III nagrodę w II kategorii wiekowej: 8 – 10 lat, na etapie miejsko – powiatowym, za pracę zatytułowaną „Lis”,  którą poniżej prezentujemy.

Gratulujemy!