Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mobilny Punkt Informacyjny w Tomaszowie!

Szukasz dofinansowania na realizację marzeń o własnej firmie? Chcesz uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach i kursach językowych? Zamierzasz rozwijać własne przedsiębiorstwo? A może reprezentujesz samorząd i planujesz podłączenie Twojej gminy do sieci wodno–kanalizacyjnej albo inwestycje w odnawialne źródła energii?

Jeżeli odpowiedź na chociaż jedno pytanie brzmi „tak”, odwiedź  Mobilny Punkt Informacyjny! Podczas dyżuru specjalisty ds. Funduszy Europejskich dowiesz się jak i skąd pozyskać środki na realizację Twojego pomysłu.  

Zgłoszenia na konsultacje przyjmujemy: telefonicznie pod nr tel. 44 633 34 63 lub 44 633 05 13, mailowo: LPIBelchatow@lodzkie.pl oraz poprzez stronę www.rpo.lodzkie.pl.

Spotkanie w Tomaszowie odbędzie się 16 listopada w godz. 12:00 – 15:00 w Urządzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. POW 10/16;

Plakat z informacjami o spotakniuTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij