Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim. 

punkt informacyjny tomaszów mazowiecki, urząd miasta
Konsultacje odbędą się 12 września 2018 r. w budynku Urzędu Miasta  Tomaszowa Mazowieckiego, I piętro, pok.21 w w godz. 11:00-13:30.

Osoby zainteresowane udziałem w indywidualnych konsultacjach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (https://rpo.lodzkie.pl/dowiedz-sie-wiecej-o-programie/szkolenia-i-konferencje/item/2813-mobilne-punkty-informacyjne-w-wojewodztwie-lodzkim-wrzesien-2018  ) i przesłanie go na adres mailowy LPIBelchatow@lodzkie.pl lub dostarczenie do siedziby Punktu na dzień przed terminem konsultacji, do godz. 14.00.Źródło: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij