Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-09-14

Młodziczki Pilicy z medalami na Mistrzostwach Polski w kręglarstwie

Mistrzostwa Polski Młodzików w kręglarstwie klasycznym odbyły się 4-6 września na kręgielni w Sierakowie. KS Pilicę reprezentowało 5 młodziczek i 2 młodzików.   

Kornelia Kujda i Aleksandra Skoneczna wywalczyły w parze brązowy medal ustępując parom z KS Polonia 1912 Leszno i KK Dziewiątka-Amica Wronki. Indywidualnie Skoneczna, która w kwalifikacjach ustanowiła swój rekord życiowy 525, a w finale poprawiła go na 566 wywalczyła srebrny medal ustępując Mai Mielcarek z KS Polonia 1912 Leszno, która w kwalifikacjach ustanowiła nowy rekord Polski młodziczek 576. Druga para Pilicy Daniela Busiak i Julia Karp zajęła 5 miejsce.

Indywidualnie Kujda była 6, Busiak 8, Karp 16, a nasza debiutantka Oliwia Górecka z niezłym jak na debiut wynikiem 420 uplasowała się na 25 miejscu.

Młodzicy Norbert Kolecki i Przemysław Borkowski w parach zajęli 6 miejsce.

Indywidualnie Kolecki był 7, a Borkowski 18.

Trenerzy i zawodnicy bardzo dziękują sponsorom: Zakład Optyczny B.W. Olejniczak, Mesgo Poland, Artom Budownictwo  Spółka z o.o., Zakład Budowlany J.Lasota, Firma przewozowa "Konrad" pana Dębca.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij