Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-09-22
  • Słowa kluczowe: ks lechia

Młodzi siatkarze Lechii najlepsi w Rawie Mazowieckiej

W miniony weekend nasi młodzi siatkarze wzięli udział turnieju piłki siatkowej – VI Memoriał im. Wojciecha Zembowicza organizowanego w Rawie Mazowieckiej. Po dwóch dniach zmagań, nasi siatkarze wygrali turniej nie odnotowując ani jednej porażki.

Kadeci

W piątek, 16 września od godziny 10.00, w hali sportowej Milenium rozpoczęto rozgrywki grupowe. Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na godz. 16.00. W zawodach wystąpiło 8 zespołów w kategorii kadetów.

W sobotę od godziny 10.00 trwała rywalizacja o miejsca I-IV i V-XII. Pierwszego dnia turnieju nasi zawodnicy przeszli przez eliminacje jak burza. Grano każdy z każdym. Drugiego dnia turnieju zespoły z miejsc I i II utworzyły grupę mistrzowską, w której również grano każdy z każdym z zaliczeniem wyniku z poprzedniej rywalizacji. Naszym siatkarzom zaliczono wygraną z Bzurą Ozorków (2:1).

O miejscu w turnieju decydowały sety, a nie wygrane mecze. Po dwóch dniach zmagań, nasi siatkarze wygrali turniej nie odnotowując ani jednej porażki.

Drugiego dnia zawodów o na godzinę 18.30 zaplanowano mecz pokazowy: Wychowankowie Juveni Rawa Mazowiecka – Caro Voley Team Opoczno. Udział w meczu pokazowym zapowiedzieli między innymi: były reprezentant Polski i olimpijczyk Radosław Rybak, mistrz Europy w kategorii kadetów Mateusz Gorzewski oraz Witold Pawlewicz.

Nagrody indywidualne w drużynie Lechii zdobyli:

Najlepszy zawodnik Lechii- Woźniak Patryk

Najlepszy zawodnik turnieju nagroda MVP- Wilk Bartłomiej

Drużyna Lechii w składzie: Bartłomiej Wilk, Rebzda Kacper, Świech Hubert, Gąsiorek Jakub, Wójciak Patryk, Woźniak Patryk-kapitan, Sobiesiak Jakub, Grzejszczyk Kacper, Kacperski Filip, Grzybek Rafał, Ostrowski Jakub, Bernaciak Jakub, Podskok Łukasz, Wójciak Bartłomiej, Wielec Jakub. Trener: Krzysztof Kurzdym.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij