Młodzi radni będą pracować w czterech komisjach

Radni Młodzieżowej Rady Miasta spotkali się we wtorek na drugim posiedzeniu. W trakcje sesji przyjęli uchwały m.in. dotyczące powołania czterech komisji stałych.

FOTO

Rajcy będą pracować w czterech komisjach. Komisja Rewizyjna: Jakub Kosz,  Filip Bąk, Natalia Zimnicka;  Komisja Sportu i Rekreacji: Marcel Baran, Marcelina Bińczyk, Kacper Duczek, Michał Kalwat,  Bartek Król, Michał Pawlik, Natalia Zimnicka; Komisja Spraw Społecznych i Rozwoju Miasta: Filip Bąk, Kamila Jeżak, Jakub Kołodziejski, Jakub Kosz, Julia Ostrowska, Aleksandra Pawelec i Krzysztof Swarbuła; Komisja Oświaty i Kultury, Aleksandra Bubis, Bartłomiej Jedliński, Filip Kościsty,  Mateusz Lizut, Paulina Skuza, Olga Sobańska i Aleksandra Zajączkowska.

Radni chcą również zaangażować się w organizację 4. Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. rotmistrza Witolda Pileckiego oraz „Festiwalu Kultury Niemieckiej”. Młodzi tomaszowianie planują również złożyć projekty do Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego i ogłosić konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta. Wybiorą również wykonawcę lub zespół muzyczny, który wystąpi podczas Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”.