Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Minerały, skały, wyroby jubilerskie – wystawa w Muzeum

5 i 6 marca w Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego odbędzie się kolejna, 8. edycja wystawy-giełdy minerałów, skał, skamieniałości i wyrobów jubilerskich. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach 10-18.

W ramach wystawy zaprezentuje się 15 krajowych wystawców eksponujących biżuterię oraz kolekcjonerzy minerałów prezentujący okazy z całego świata. Dodatkową atrakcją będą warsztaty dla dzieci oraz wykład o tematyce mineralogicznej. Tradycyjnie będzie można nauczyć się rozpoznawać minerały i skały, sprawdzić autentyczność kamieni w posiadanej biżuterii, poznać swoje kamienie zodiakalne oraz nawiązać kontakty handlowe.

Jak co roku każde dziecko, które odwiedzi wystawę otrzyma kamyk półszlachetny, a każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagrody.

Cena biletu dwudniowego: 10 zł. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego oraz firma CGM Minerals.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij