Minerały, skały i precjoza w muzeum

5 i 6 marca w tomaszowskim muzeum odbyła się 8. Wystawa-Giełda Minerałów, Skał, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich. Na wystawie zaprezentowało się 11 wystawców z różnych stron Polski, eksponując piękną biżuterię, niezwykłe wyroby jubilerskie oraz skamieniałości.

Imprezę wzbogaciły wykład Moniki Burdki na temat cech charakterystycznych minerałów. Goście giełdy mogli kupić biżuterię, minerały i skamieniałości. Na koniec odbyła się loteria, podczas której rozlosowano wśród odwiedzających ekspozycję nagrodę w postaci geody ametystu z Brazylii.