Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mikołajki na placu Kościuszki [ZDJĘCIA]

Koncert zespołu Acoustic Live Project, pokaz grillowania, degustacja, konkursy z nagrodami, występy artystyczne - między innymi takie atrakcje odbyły się na pl. Kościuszki w ramach Mikołajek z Drobiowym Smakiem. Wspólna akcja Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim i Polskiego Związku Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu odbyła się 9 grudnia.

FOTO

O godz. 16 mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego wspólnie z prezydentem Marcinem Witko włączyli światełka na choince, która stanęła na placu Tadeusza Kościuszki. W ramach tego wydarzenia aktorzy wrocławskiego Teatru Pantomimy przedstawili spektakl, pt. "Królewna Śnieżka". Tomaszowianie mogli również wziąć udział w zajęciach zumby z Marceliną, a na scenie wystąpili m.in. Piaski Band i Acoustic Live Project.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij