Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Migaj z MCK-iem

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim nie tylko stale wzbogaca ofertę kulturalno-edukacyjną dla mieszkańców miasta, ale również stara się poprawiać komunikację i dostępność placówek dla osób ze specyficznymi potrzebami. Od pewnego czasu pracownicy MCK uczą się np. podstaw polskiego języka migowego (PJM). Zachęcają do tego również innych.

Już od najbliższej soboty (20 lutego) na fanpage’u Miejskiego Centrum Kultury na Facebooku co tydzień pojawiać się będą krótkie filmiki, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł poznać podstawowe zwroty i pojęcia w PJM. Emisje planowane są na godz. 18. Lekcje wspólnie z instruktorami MCK poprowadzi Małgorzata Barwicka, koordynatorka Terenowego Ośrodka Regulacji i Wsparcia Społecznego Niesłyszących w Tomaszowie Mazowieckim, tłumaczka PJM i SJM, pracownik MCK.

Filmiki dostępne będą również na stronie internetowej Miejskiego Centrum Kultury pod adresem: www.mck-tm.pl w zakładce „Migaj z MCK”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij