Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-11-14

Miejskie spółki dłużej czynne

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Zakład Gospodarki Wodno – Kanalizacyjnej i Zakład Gospodarki Ciepłowniczej wprowadziły dodatkowe dyżury dla mieszkańców. Dzięki temu tomaszowianie mogą załatwić sprawy w miejskich spółkach nawet w godzinach wieczornych.

Informacja

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy ul. Majowej 15 czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 7.00 do godz. 15. We wtorki i w czwartki spółka będzie obsługiwała mieszkańców w godz. 7.00-19.00.

Zakład Gospodarki Ciepłowniczej przy ul. Wierzbowej 136 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-14.30. Osoby zainteresowane przyłączeniem do miejskiej sieci ciepłowniczej mogą również skorzystać z dodatkowych dyżurów w poniedziałki i we wtorki od 15.00 do 17.00 (kasa nieczynna).

Zakład Gospodarki Wodno – Kanalizacyjnej (ul. Kępa 19) czynny jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 7 do godz. 15, a we wtorki i w czwartki spółka pracuje od godz. 7.00 - 19.00.

Przypomnijmy, że Urząd Miasta czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, a w środy do godz. 17.00. W tych samych godzinach pracuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij