Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Maz. wprowadza ograniczenia w obsłudze klientów

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim w związku  z zagrożeniem zakażenia  koronawirusem  apeluje o ograniczenie wizyt w Ośrodku.

 

Osobisty kontakt można podjąć tylko w sprawach terminowych i nagłych.  W innych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

       

W Ośrodku czynne jest tylko główne wejście  A /parter  (pozostałe wejścia B i C będą zamknięte). Po wejściu do budynku każdy będzie proszony o zdezynfekowanie rąk. Swoją sprawę będzie można przedstawić dyżurującemu pracownikowi, który przekieruje ją do odpowiedniego działu/sekcji.

 

Jednocześnie informujemy, że wszystkie planowane wypłaty świadczeń będą realizowane zgodnie z dotychczasowym harmonogramem i bez opóźnień.

Za utrudnienia i ograniczenia bardzo przepraszamy, ale są one podyktowane wyjątkową sytuacją.  Liczymy na Państwa zrozumienie.

 

Wpłaty prosimy kierować na numer konta MOPS:

ING: 22 1050 1461 1000 0023 6464 5354

 

ADRES E-MAIL: sekretariat@mopstm.pl

NUMERY TELEFONÓW:

Sekretariat – 44 723-34-89

Pomoc Społeczna/Świadczenia Rodzinne - 44 719-57- 59

                                                            - 44 723-73-53Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij