Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Miejski Dzień Seniora

Koncert z okazji Dnia Seniora odbędzie się 1 października w Arenie Lodowej. Wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna oraz  Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Tomaszowa Mazowieckiego.

Podczas wydarzenia wręczone zostaną certyfikaty Miejsc Przyjaznych Seniorom. Młodzieżowa Orkiestra Tomaszowa Mazowieckiego pod batutą Kamila Wrony wystąpi z solistami: Dave Bo, Bluestones, Jadwiga Kocik, Anna Gnatek, Kamila Kamocka, Natalia Mierzwa, Aga Dębowska, Mieczysław Kincel, Marek Doleciński, Michał Domagała, Paweł Nowak, Paweł Jaworski.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia. Wydarzenie zorganizowane jest w oparciu o zasady reżimu sanitarnego.

Prosimy aby wszystkie osoby, które w nim będą uczestniczyły,  zapoznały się z regulaminem imprezy (w załączniku), a także miały przy sobie oświadczenie , które stanowiły załącznik do biletu. Niezbędne będzie również zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Przed wejściem na teren Areny należy obowiązkowo zdezynfekować ręce. Przy wejściach oraz w toaletach dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

Wszystkie osoby zobowiązane są utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób, co najmniej 1,5 metra. Należy zajmować wyłącznie miejsca wyznaczone przez Organizatora.

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij