Miejska Biblioteka Publiczna wznawia udostępnianie zbiorów

Biblioteka wznawia udostępnianie zbiorów Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26.11.2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w tym Oddział dla Dzieci i Młodzieży oraz Filie od 01 grudnia 2020 r. wznawia udostępnianie zbiorów z zachowaniem reżimu sanitarnego – dystans, dezynfekcja, maseczka. Zwiększamy liczbę jednorazowo wypożyczonych książek do 6 egzemplarzy, a termin zwrotu zostaje przedłużony do 14 grudnia.

Pozostaje również usługa ,,Książka na telefon" bez konieczności umawiania się na konkretny termin odbioru, z wyjątkiem dostawy zamówionych książek przez wolontariusza.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów bibliotecznych w następujących godzinach:

MBP ul. Prez. I. Mościckiego 6, pn.-pt. 9.00-18.00;

Filia 1 ul. Akacjowa 1 i Filia 3 ul. Koplina 1, pn.-pt. 9.00- 17.00;

Filia 2 ul. Opoczyńska 22 pn., czw. 9.00-16.00; wt. 9.00-17.00;

Oddział dla Dzieci i Młodzieży pl. Kościuszki 18, pn.-pt. 9.00-18.00.

Obowiązują następujące limity osób przebywających w bibliotece:

MBP ul. Prez. I. Mościckiego 6 – 3 osoby;

Czytelnia Multimedialna – 2 osoby;

Filia 1 ul. Akacjowa 1 i Filia 3 ul. Koplina 1 – 1 osoba;

Filia 2 ul. Opoczyńska 22 – 1 osoba;

Oddział dla Dzieci i Młodzieży pl. Kościuszki 18 – 2 osoby.

W soboty Biblioteka nieczynna. W dalszym ciągu zostają zawieszone wszelkie działania kulturalne odbywające się stacjonarnie, wolny dostęp do półek oraz wypożyczalnia międzybiblioteczna. Zapraszamy do korzystania z lekcji bibliotecznych oraz propozycji rodzinnych zabaw z książką dostępnych on-line: https://www.facebook.com/mbptomaszow