Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

MCK, Skansen i Groty na święta i Nowy Rok

Skansen Rzeki Pilicy, Podziemna Trasa Turystyczna Groty Nagórzyckie, a także Informacja Turystyczna od 24 do 27 grudnia br. będą nieczynne ze względu na przerwę świąteczną. W Wigilię zamknięte dla klientów będą również pozostałe placówki Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Tego dnia pracownicy odbierają, zgodnie z Kodeksem pracy, dzień wolny za święto 25 grudnia przypadające w sobotę.

Do Skansenu Rzeki Pilicy i Grot Nagórzyckich zapraszamy od 28 do 30 grudnia w godz. 8-16. W sylwestra obie atrakcje turystyczne dostępne będą dla zwiedzających od godz. 8 do godz. 15. 1 stycznia 2022 roku skansen i groty będą zamknięte, ale za to zapraszamy 2 stycznia (niedziela) oraz 6 stycznia (święto Trzech Króli) w godz. 10-16.

1 i 2 stycznia nieczynna będzie również Informacja Turystyczna, a 7 stycznia Miejskie Centrum Kultury wraz ze wszystkimi swoimi placówkami.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nowym 2022 roku.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij