Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mazdah i Lala do adopcji

MAZDAH jest jednym z tych psów, które najgorzej radzą sobie z zamknięciem. Całe życie spędził na wolności. Nie zna zamknięcia, nie zna człowieka, aczkolwiek nie jest zupełnym dzikusem. Na pewno kiedyś, jako młodziutki pies miał dom, ale kilka kolejnych lat spędził na ulicy. Mazdah jest średniej wielkości, bojaźliwym psem. Nie jest w żadnym stopniu agresywny, ale boi się ludzi. Pomału uczy się spacerować na smyczy, ale Mazdah boi się i ucieka z powrotem do boksu. Mazdah potrzebuje spokoju, towarzystwa drugiego psa i dużo poświęconego czasu.

Wierzymy, że gdzieś tam jest jego Człowiek...

Poszukiwany doświadczony, troskliwy opiekun. Mazdah jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.

 

Kontakt: 730-355-970 lub 501-894-901

 

Kotka Lala trafiła do schroniska po śmierci właściciela i zupełnie sobie nie radzi. Jest już starszym kotem, stres w tym miejscu ją przytłacza, kocica chudnie i się wycofuje.

Szukamy dla niej troskliwego domu niewychodzącego, w którym dojdzie do siebie po traumie, jaką przeszła. Schronisko oznacza dla niej wyrok…

 

Lala jest wysterylizowana, zostały wykonane testy na FIV i FeLV.

 

Kontakt:

517 023 068

798 781 565

infoschronisko@gmail.com

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij