Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Marzec w Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego

Wystawy czasowe i wykład Mieczysława Góry, zorganizowany w ramach cyklu „ Spotkania z historią i nie tylko…” - między innymi takie wydarzenia odbędą się w marcu w Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego.

muzeum

Wystawy czasowe

•    Do 31.03.2017 r. –„ Od lunety Galileusza do teleskopów kosmicznych” przygotowana przez Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius w Krakowie.

•    Do 26.03.2017 r. „ Tomasz Ostrowski i jego potomkowie. W 200. rocznicę śmierci Tomasza Ostrowskiego”, ze zbiorów własnych Muzeum

Bilet wstępu na wystawę pt. „ Od lunety Galileusza do teleskopów kosmicznych” : 5,00 zł./os.
 Bilet wstępu na  wystawy stałe i czasową pt. „ Tomasz Ostrowski i jego potomkowie”: normalny: 3,00 zł./os., ulgowy: 2,00 zł./os.

Wydarzenia

•    31.03.2017 r. godz. 17.00 – „ Poszukiwania grobów żołnierzy z okresu I wojny światowej na Wołyniu. Wyniki badań poszukiwawczych  w Kostiuchnówce i Kuklach”  - wykład  mgr Mieczysława Góry, zorganizowany w ramach cyklu „ Spotkania
z historią i nie tylko…”( wstęp bezpłatny)


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij