Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Tomaszowa

Każde życie jest bezcenne – pod takim hasłem odbędzie się w niedzielę (15 maja) Marsz dla Życia i Rodziny. Po Mszy Świętej o godz. 12:30 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, tomaszowianie przejdą do parafii Najświętszego Serca Jezusowego, gdzie rozpocznie się Festyn Rodzinny „Majówka z mamą i tatą”.
Marsz


W programie festynu nie zabraknie m.in. występów dzieci z tomaszowskich szkół, zespołów ludowych, rozstrzygnięcie konkursów, polowe nabożeństwo majowe czy recital prezydenta Marcina Witko wraz z małżonką.

Celem Marszu jest zamanifestowanie szacunku dla życia i rodziny. Organizatorami są parafie Dekanatu Tomaszowskiego, Ruch Światło-Życie, Fundacja „N.S.J. Rodzina”, Rycerze Kolumba.

Wydarzenie patronatem objęli: Ksiądz Arcybiskup Metropolita Łódzki Marek Jędraszewski, Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, prezydent Tomaszowa Marcin Witko i starosta tomaszowski Mirosław Kukliński.


marsz

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij