Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Malujemy świat na niebiesko. Iskierka zaprasza na spotkanie

 „Nieustannie malujemy świat na niebiesko” – to już 4 edycja spotkania upowszechniającego wiedzę na temat autyzmu. Po sukcesie z ubiegłych lat – czas na kolejną odsłonę niebieskiego świata podopiecznych Stowarzyszenia na rzecz dzieci z autyzmem „Iskierka” w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2017 roku o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury „Tkacz” przy ul. Niebrowskiej 50.

FOTO

Projekt realizowany jest przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim.  Głównym punktem programu jest występ „W pracowni świętego Mikołaja” w wykonaniu dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Na scenie wystąpią także zaproszeni goście. Czas najmłodszym umilą gry i zabawy z animatorem. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chętnie założą niebieskie okulary, by poszerzyć swoją wiedzę na temat autyzmu, poznać dzieci i ich rodziny, zobaczyć, jak podjęta terapia efektywnie wpływa na funkcjonowanie dzieci.

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij