Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

 • Data opublikowania: 2022-12-01

LXVI sesja Rady Miejskiej Tomaszowa MazowieckiegoProponowany porządek obrad
:

 

 1. Otwarcie obrad LXVI sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego oraz powitanie zebranych.
 2. Przedstawienie porządku obrad LXVI sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.
 3. Przyjęcie protokołu z LXIII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 4 października 2022 roku oraz protokołu z LXIV sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego
  z dnia 27 października 2022 roku.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie nadania „Tytułu „Zasłużony dla Miasta Tomaszowa Mazowieckiego” (Pani Zofia Czekalska).
 5. Podjęcie uchwały w sprawie nadania „Tytułu „Zasłużony dla Miasta Tomaszowa Mazowieckiego” (Pan Roman Wojciechowski).
 6. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Zielonej i Legionów (im. Włodzimierza Smolarka).
 7. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Opoczyńskiej, Wąwalskiej, Radomskiej i Gminnej (Rondo Białobrzeskie).
 8. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Szczęśliwej i Mireckiego (im. Ewy Demarczyk).
 9. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Bohaterów 14 Brygady, Tadeusza Kawki i prof. Tadeusza Seweryna (im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).
 10. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Zawadzkiej i Elizy Orzeszkowej (im. Żołnierzy Wyklętych).
 11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek podatku od środków transportowych.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w „Budżecie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na rok 2022”.
 14. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały nr LII/392/2021 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 16 grudnia 2021 roku w sprawie uchwalenia „Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2022 – 2038”.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie zasad prowadzenia naboru wniosków o zawarcie umów najmu lokali mieszkalnych w ramach pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych
  w pierwszych latach najmu mieszkania.
 16. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej dla terenu położonego przy ulicy Spalskiej 105B w Tomaszowie Mazowieckim.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu Cmentarza Miejskiego
  przy ul. Dąbrowskiej 71/81 w Tomaszowie Mazowieckim.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia stawek opłat za usługi cmentarne na Cmentarzu Miejskim przy ul. Dąbrowskiej 71/81 w Tomaszowie Mazowieckim.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia miejsc do prowadzenia handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników oraz wprowadzenia regulaminu określającego zasady prowadzenia handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023.
 21. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej
  przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży, uczniów oraz rodziców.
 22. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały nr LIX/460/2022 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 23 czerwca 2022 r. w sprawie powołania nowych członków Rady Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego.
 23. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały nr II/10/2018 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego
  w sprawie powołania Komisji Spraw Społecznych i Rodziny Rady Miejskiej i ustalenia jej składu osobowego.
 24. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.
 25. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Gminnej, Opoczyńskiej, Wąwalskiej i Radomskiej (Rondo
  ppor. Mariana Szymańskiego).
 26. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Zielonej i Legionów (Rondo RKS Lechia 1923).
 27. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Szczęśliwej i Mireckiego (Rondo imienia Joanny Kulmowej).
 28. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy rondu drogowemu na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego u zbiegu ulic: Zawadzkiej i Orzeszkowej (Rondo im. Rafała Wójcikowskiego).
 29. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy – Miasto Tomaszów Mazowiecki za rok szkolny 2021/2022.
 30. Informacja o podmiotach, w których wykonywana jest kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna.
 31. Informacja o działalności Prezydium Rady Miejskiej w okresie między sesjami.
 32. Informacja o działalności Prezydenta Miasta w okresie między sesjami oraz
  z wykonania uchwał podjętych na poprzedniej sesji.
 33. Korespondencja i sprawy różne.
 34. Zamknięcie obrad LXVI sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij