Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza lokalnych przedsiębiorców na spotkanie

W związku z nowymi rozporządzeniami - cała Polska jest Strefą - przedstawiciele ŁSSE chcieliby przybliżyć przedsiębiorcom nowe przepisy dotyczące pomocy publicznej. Chętnie opowiedzą o warunkach, jakie musi spełnić inwestor, aby otrzymać wsparcie w postaci zwolnienia z podatku. Chcieliby również porozmawiać o współpracy oraz wymienić się doświadczeniami o potencjalnych inwestycjach w mieście i regionie.


sala konferencyja ŁSSE spotkanie

 

Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2020 roku o godz. 11.00 w sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. POW 10/16. Udział w nim jest bezpłatny.

W celu potwierdzenia udziału prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim: 44 726-25-59, 44 726-25-57 lub na adresy e-mailowe: mlynarczyk@tomaszow-maz.pl; rosinska@tomaszow-maz.pl.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij