• Data opublikowania: 2017-05-29

Lechia wraca z Łodzi bez punktów

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki przegrali 0:2 w Łodzi z tamtejszym ŁKS i tym samym nie przedłużyli serii zwycięskich meczów. Lechici kończyli spotkanie w dziesiątkę.

FOTO

Pierwszego gola, kibice zgromadzeni na trybunie zobaczyli w 77. minucie meczu. Dawida Kędrę pokonał Ukrainiec Jewhen Radionow. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka próbowali doprowadzić do wyrównania, ale za każdym razem brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Musieli za to kończyć mecz w dziesiątkę, bo w doliczonym czasie gry, drugą żółtą kartkę zobaczył Łukasz Bocian. Kilka minut później ŁKS dołożył drugiego gola.

RKS zajmuje 7. miejsce w tabeli III ligi. 4 czerwca o godz. 11 zmierzy się przy świetle własnej publiczności z Huraganem Morąg.

ŁKS Łódź – RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (0:0)

Bramki: Jewhen Radionow 77, Dawid Sarafiński 90

Skład Lechii: Kędra – Gołdyn, Magdoń, Żytek, Widejko – Bocian, Gawron, Szymczak, Wolski, Mirecki – Rozwandowicz.