Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Lato z emdekiem”

Pod takim hasłem po raz kolejny w pierwszym tygodniu wakacji Młodzieżowy Dom Kultury zorganizował półkolonię dla dzieci z naszego miasta.

Zdjęcie z półkolonii

W programie półkolonii znalazły się wycieczki do planetarium EC 1, Muzeum SeMaFor w Łodzi, oraz na film „Gdzie jest Dory” . Dużą atrakcję stanowił rodzinny spływ kajakowy Pilicą na trasie Tomaszów - Inowłódz oraz rajd rowerowy do przystani żeglarskiej MDK w Swolszewicach Małych, gdzie na dzieci czekało wiele niespodzianek: żeglowanie po Zalewie Sulejowskim, rejsy motorówką WOPR- u, przejażdżki quadem, gry i zabawy sportowe, wata cukrowa oraz nagrody dla wszystkich uczestników półkolonii. Ponadto dzieci wzięły udział w zajęciach na ściance wspinaczkowej w hali przy ulicy Farbiarskiej, w zajęciach i konkursach plastycznych , codziennie miały zapewniony również obiad.

  O powodzeniu półkolonii świadczyły nie tylko uśmiechnięte buzie dzieci, ale również atrakcje, które jej towarzyszyły. Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury dziękuje osobom, które pomogły przy organizacji półkolonii oraz zaprasza do wyjazdu na kolonię letnią do Władysławowa, którą placówka organizuje w terminie 31 lipca- 11 sierpnia i na którą zostało jeszcze kilak wolnych miejsc.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij