Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kursowanie autobusów w okresie świątecznym

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim  informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych (od 29 marca do 3 kwietnia 2018 r.)  autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:

w dniach 29, 30 marca oraz 3 kwietnia 2018 r. - jak w ferie oznaczone na rozkładach jako dni powszednie wolne od nauki szkolnej,

w dniu 31 marca (Wielka Sobota) – jak w soboty,

w dniach 1 - 2 kwietnia  (dni świąteczne)  - jak w niedziele i święta (bez ograniczeń).

 W dni powszednie wolne od nauki szkolnej nie kursują linie nr 31 i 32 a na liniach Nr 2, 33, 37, 39, 40 i 45 część kursów oznaczonych w rozkładzie jako szkolne nie będzie się odbywać. 

W niedzielę w godzinach około 6:00-6:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich w rejonie kościołów, spowodowane przejściem  tradycyjnych procesji rezurekcyjnych oraz  w Wielki Piątek od godziny 20:00 procesją Drogi Krzyżowej w kościele przy ulicy Niskiej
z trasą przejścia ulicami: Niska, Świerkowa, Parkowa, Niska. 

 

Źródło: Zdium


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij