Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

KS Amber aktywny w Mielnie. Niebawem zlot "Morsy w Zalewie”

Jak co roku, od 10 do 12 lutego, liczna ponad 120 osobowa grupa członków, sympatyków i przyjaciół Klubu Sportowego Amber reprezentowała nasze miasto na XIV Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Impreza o charakterze nie tylko ogólnopolskim zgromadziła ponad dwa tysiące uczestników.Finałem kilkudniowej imprezy była barwna parada Morsów i wspólna kąpiel w Bałtyku. W niedzielne południe do wody weszło jednocześnie 2350 morsów i foczek co stanowi nowy rekord Guinnesa. Tomaszowskie Morsy tradycyjne już zaprezentowały się w sposób rewelacyjny będąc najliczniejszym klubem Morsów.

5 marca odbędzie się Tomaszowa IX Ogólnopolski Zlot Morsów„Morsy w Zalewie”

 Program imprezy:
10:30 – 11:00 Powitanie uczestników imprezy, zapisy do biegów i III mistrzostw Polski Morsów w Stand Up Paddle (SUP)
11:15 – 11:45 „Bieg Foczki z Morsem” na dystansie 1 mili.
11:45 – 12:00 Rozgrzewka
12:00 Wspólne wielkie morsowanie 12:00 – 14:00 III Mistrzostwa Polski Morsów Stand Up Paddle (SUP) 12:00 – 15:00 Gorąca herbata, żurek, gry i zabawy, mobilna sauna 14:00 – 15:00 Wręczanie pucharów i nagród w biegu oraz w zawodach SUP
15:00 Zakończenie imprezy

Uczestników morsowania prosimy o wcześniejsze przybycie celem weryfikacji. Wszystkich nowych morsów obowiązuje regulamin i wypełnienie oświadczenia. Opłata wpisowa na cele statutowe klubu – 10 zł od osoby. Mile widziane zabawne przebranie morsa oraz asortymenty plażowe: parasolka, leżak, piłka plażowa itd.

KS AMBER zapewnia: wspólne morsowanie, mobilną saunę, gorącą herbatę, żurek, puchary za 3 pierwsze miejsca w zawodach SUP, nagrody dla zwycięzców biegu, upominki za najciekawsze przebranie, „zimną” niezapomnianą atmosferę.

Osoby uczestniczą w imprezie na własną odpowiedzialność, a osoby poniżej 18 lat biorą udział tylko pod warunkiem uczestnictwa z pełnoletnim opiekunem i pod jego opieką. Jeśli jesteś aktywny, przyjdź i dołącz do nas, to idealne miejsce i czas.
Źródło: KS AMBER

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij